Jdi na obsah Jdi na menu

TRHOSVINECKÝ POHÁR 14.4.2012

17. 4. 2012

Sportovní gymnastky oddílu SG Pelhřimov se zavítaly v sobotu dne 14.4. 2012 do Trhových Svin, kde se konal 16.ročník trhosvinského poháru v povinných sestavách.

Trio našich gymnastek ve složení Tůmová, Tomšů a Plešáková závodila ve dvou kategoriích a to Tůmová s Tomšů v Základním stupni a poslední jmenovaná z tria v kategorii Mladší žákyně.

Základní stupeň ovládla Klára Hemberová z Jindřichova Hradce. Milé překvapení nám připravila Karolína Tůmová, která obsadila úspěšné 3.místo. Kateřina Tomšů taktéž předvedla pěkný výkon a dokázala se umístit v první desítce (9.místo).

Kategorie Mladších žákyň byla opět úspěšná pro Jindřichův Hradec, když 1.místo obsadila Adéla Dvořáková. Pelhřimovská naděje Natálie Plešáková získala v této kategorii 47,470 bodu, což byl výkon připadající  15.pozici.

Příští týden 21.4.2012 čeká děvčata další závod v povinném čtyřboji ve Veselí nad Lužnicí.

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY ZDE:  vysledky-ts-2012---holky(1).xls