Jdi na obsah Jdi na menu

I.Podzimní závody (Nová Včelnice, Ostrava)

Sportovní gymnastika Pelhřimov zahájila podzimní sezónu závody v Nové Včelnici, kde se Zlatka Vratišovská a Natálka Plešáková 22.11.2011 pokusily zabojovat o Pohár Nové Včelnice. Byl to jejich první závod v kategorii Miniliga a i přes to, že prozatím nemáme nacvičený přeskok, tak se děvčata předvedla v dobrém světle a obsadila 10. a 19.místo v pořadí Vratišovská, Plešáková.

Závodnice Lucie Jiříková hostující v oddíle Sokol Brno I. cestovala do Ostravy na svoje první Sokolské závody, kde se konal Přebor ČOS Morava 2011. Lucie se pilně připravuje v Brně pod vedením trenérské dvojice manželů Vyzinových a na její výkonnosti je to znát, když v kategorii Mladší Žákyně obsadila 1.místo. O příčku za Lucii, tedy 2.místo, vybojovala Kršková Aneta taktéž ze Sokola Brno I a 3.místo obsadila Krejčová Veronika z Moravského Krumlova. Brno na těchto závodech dominovalo a zvítězilo i v družstvech.

O víkendu čeká děvčata domácí závod v městě rekordů ve dvojboji ( kladina, prostná)