Jdi na obsah Jdi na menu
 


25. 9. 2010

Pelhřimovská děvčata utvořila na soustředění skvělý kolektiv spolu s oddíly sportovní gymnastiky měst Veselí nad Lužnicí a Sezimova  Ústí. Ubytování nám poskytla místní malebná tělocvična a stravování  na lepší úrovní poskytl čtyřhvězdičkový hotel, který se stal centrem pro na naše hladová bříška.

Denní program započal budíčkem, po kterém následovala rozcvička následně doplněná snídaní a přípravou na trénink. Tělocvična doplněná o gymnastické nářadí nám byla pevnou oporu při našich každodenních dvoufázových přípravách na novou gymnastickou sezónu. Nepohrdli jsme ani návštěvou místního zámku, v jehož areálu se naskytla možnost, se vykoupat v bazénu a doplnit síly v útulných vířivkách. Naše družstvo, složené z několika věkových skupin navštívilo i zoologickou zahradu.

Soustředění také tvořilo volnou zábavu, kterou děti trávily míčovými hrami, malováním nebo pexesem. Holčičky byly také obohaceny o zručnost, když si pod vedením trenérky Ivy Novotné zhotovily vlastní trička.

Bohužel naše soustředění, muselo být ukončeno o dva dny spíše, neboť nás zastihla chřipka, při které nemělo cenu dále setrvávat na tomto krásném místě.

Avšak se naše oddíly shodly, že soustředění bylo příjemným zážitkem a zároveň nám poskytlo zapracovat na sportovních výkonech našich svěřenkyň.

Zároveň DĚKUJEME oběma oddílům za spolupráci, personálu, jež se o nás staral a rodičům, kteří nám byli nápomocni s přípravou.

Všem výše jmenovaným ještě jednou děkujeme a těšíme se na spolupráci příští rok.

Za Oddíl SG Pelhřimov Štěpánka Jiříková a Světlana Zourová

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Portrét


Fotoalbum

Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>